Światowy Lider w rozwiązaniach z tworzyw sztucznych

Certyfikat ISO 9001:2021

ISO 9001:2021

Od 1 marca 2021 r. Nasza Spółka w Polsce stała się częścią VINK Group światowego lidera w dystrybucji rozwiązań z tworzyw sztucznych. Vink Plastics . Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe doświadczenia oraz światowa pozycja Grupy Vink pozwolą na dalszy dynamiczny rozwój. A indentyfikacja VINK wraz z dodatkowym określeniem będzie stanowić część nowej tożsamości naszej organizacji.

Jesteśmy VINK ENGINEERING PLASTICS sp. z o.o. !!!

Mamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu tworzyw sztucznych. Znajomość branży, możliwości produkcyjnych oraz wymogów i ograniczeń technologicznych sprawiają, że jesteśmy doskonałeym partnerem w procesie zarówno tworzenia nowych wyrobów jak i optymalizacji wyrobów już funkcjonujących.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu tworzyw sztucznych. W 1989 roku rozpoczynaliśmy działalność na rynku Polskim pod nazwą Kaprolan – będąc równocześnie pionierem na rodzimym rynku.

Tworzywa sztuczne konstrukcyjne to najszybciej rozwijająca się branża materiałowa oparta o kompozyty i tworzywa polimerowe. Postęp technologiczny w tej dziedzinie pozwala na niemal nieograniczone możliwości modyfikacji dostosowywane do konkretnych zastosowań. Uzyskiwane w ten sposób łożyska, koła zębate czy układy przenośników pozwalają na zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych.Wspieramy proces doboru i projektowania wyrobów z tworzyw sztucznych.

Oferujemy tworzywa w postaci półfabrykatów tj. płyt, wałków, rur czy prętów jak i dedykowane odlewy. Projektujemy systemy okładzinowe, modyfikujemy tworzywa oraz projektujemy i dostarczamy gotowe elementy, detale z tworzyw sztucznych.