Wtrysk sprawdza się najlepiej w produkcji średnich i bardzo dużych serii zarówno prostych, jak i skomplikowanych geometrycznie elementów termoplastycznych.

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych to kluczowa technologia, którą z sukcesem stosujemy w VINK do produkcji zarówno prostych, jak i złożonych geometrycznie elementów termoplastycznych. Ta metoda to gwarancja skrócenia czasu produkcji i zwiększenia jego precyzji.

Metoda wtryskiwania tworzyw sztucznych

Technologia wtrysku tworzyw sztucznych to idealne narzędzie do produkcji średnich i dużych serii wyrobów. Dzięki tej metodzie możemy wytworzyć skomplikowane geometrycznie elementy termoplastyczne z zachowaniem najwyższej precyzji. Zastosowanie zaawansowanych maszyn i narzędzi w procesie wtrysku tworzyw sztucznych pozwala nam na osiągnięcie efektywności na najwyższym poziomie.

Wykorzystanie procesu wtryskiwania tworzyw termoplastycznych przekłada się na mniejsze zużycie materiału i energii. Produkcja elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku pozwala uzyskać kształty o bardzo wysokim stopniu skomplikowania, z zachowaniem doskonałej jakości powierzchni.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Jako producent tworzyw sztucznych specjalizujemy się nie tylko w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Oto pozostałe usługi, które proponujemy:

Zlecając nam wtrysk tworzyw sztucznych i inne usługi masz gwarancję jakości wykonania. Możemy pomóc Ci w rozwoju i optymalizacji Twojego projektu od samego początku.